wózki widłowe Bielsko-Biała

Wózki widłowe Bielsko-Biała - serwis i wynajem wózków widłowych

Od roku 2015 ich specjalnością jest wynajem, serwis oraz sprzedaż wózków widłowych. W szeregach firmy spotkać można wykwalifikowaną ekipę, która w doskonały sposób zajmuje się wózkami widłowymi wiele lat. Tak bogate doświadczenie wpływa bardzo pozytywnie na zaufanie klientów, co do posiadanego asortymentu lub oferowanych usług. Epalex w swojej ofercie posiada znane i charakterystyczne marki, takie jak: Stil, Linde, Jungheinrich Nissan, Mitsubishi, Toyota, czy też Hyster. Asortyment firmy ciągle ulega powiększeniu o modele, które spełniają odpowiednie wymogi techniczne, dzięki czemu będą gwarancją jakości. Większość maszyn jest importowana z zagranicy, a najwyższa jakość sprzętu pochodzi od samych sprawdzonych dostawców. Aby odpowiednio dopasować sprzęt do oczekiwań klienta, ważne jest indywidualne podejście, z którego słynie Epalex.

serwis wózków widłowych Bielsko-Biała

Sprzedaż nowych oraz używanych wózków widłowych

Zależnie od potrzeb klienta firma zdaje sobie sprawę, że kupno całkowicie nowego sprzętu może być problematyczne finansowo. W takiej chwili do dyspozycji klienta są wózki używane, których cena różni się od tych nowych. W ofercie znaleźć można wózki na gaz, napęd elektryczny oraz olej napędowy. Tym, co jest charakterystyczne dla każdego typu produktu, to jego udźwig oraz wysokość manipulowania. W wózkach Epalex maksymalny udźwig wynosi 12 ton, a manipulacja podnoszenia wynosi 7 metrów. Stała konserwacja i przeglądy techniczne, które także wykonujemy, pozwalają zachować dobry stan maszyny, gwarantujący wieloletnią pracę.

naprawa wózków widłowych Bielsko-Biała

Serwis wózków widłowych

Firma Epalex oferuje klientom mobilny serwis oraz usługi serwisowe w warsztacie. Ułatwienie w postaci dojazdu do klienta stanowi cenną oszczędność czasu i środków, a zaawansowana aparatura diagnostyczna wraz z serwisowym sprzętem wpływają na poprawną ciągłość pracy wózków. W usługach serwisowych wyróżnić można:

  • - serwis wózków widłowych stały lub cykliczny

  • - przegląd techniczny wózków

  • - czyszczenie

  • - prace konserwatorskie

  • - montaż elementów wózka

  • - instalacja silników

  • - naprawa silników, układów, podzespołów i pozostałych elementów

Mobilny serwis dostępny jest dla klientów 24 godziny na dobę, dzięki czemu w przypadku nagłych usterek istnieje możliwość szybkiej interwencji. Zignorowanie problemu może skutkować trwałym uszkodzeniem wózka, które może nawet doprowadzić do uszkodzenia zdrowia kierowcy, dlatego tak ważne jest specjalistyczne działanie.

wynajem wózków widłowych Bielsko-Biała

Wynajem i naprawa wózków widłowych

W przypadku spontanicznej awarii w firmie lub gdy zdarzy się nagły rozładunek z powodu cofnięcia towaru, na pomoc przychodzi nasza oferta - wynajem wózków widłowych. Podobnie, jeśli firma nie dysponuje odpowiednią ilością środków pieniężnych albo dotychczasowy sprzęt uległ awarii. Takie nagłe i niespodziewane incydenty mogą się zdarzyć wszędzie, dlatego dobrze jest mieć firmę pewną i bezpieczną, z dużym bagażem doświadczenia. Jeśli sytuacja wymaga wynajęcia na dłuższy czas, kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin – wtedy dobrze jest omówić z firmą indywidualne terminy.

Kontakt

Epalex
ul. Wałowa 5
43-100 Tychy

biuro@epalex.pl

+48 725-333-332

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/39QSYSDC

Dane rejestrowe firmy

EPALEX Technika Magazynowa Sp. z o.o.

43-100 Tychy

ul. Wałowa 5

NIP: 646-298-86-35

KRS:  0000896899

ING  Bank Śląski:

55 1050 1399 1000 0090 3247 4000

 

Mapa dojazdu