wózki widłowe Śląsk

Wózki widłowe Śląsk - serwis i wynajem wózków widłowych

Tym, co najbardziej charakteryzuję firmę to sprzedaż, wynajem oraz serwis wózków widłowych funkcjonujący od 2015 roku. W swojej ofercie firma posiada ważne i cenione marki wózków widłowych, na przykład: Linde, Jungheinrich Nissan, Hyster, Stil, Toyota, Mitsubishi oraz inne. Odpowiednio wyszkolona kadra pracowników, będących ekspertami w swoim fachu zdobywa zaufanie wielu klientów. Buduje to renomę firmy, potwierdzając, że celem jest odpowiednie zadowolenie każdego klienta i spełnienie jego wymagań.

Produkty, które posiada firma to maszyny zagraniczne, zwykle sprowadzane od znanych i pewnych dostawców najwyższej klasy. Decydując się na zakup wózka widłowego, obowiązkowym punktem jest wzięcie pod uwagę ceny, doświadczenia oraz jakości. Firma Epalex stanowi świetny przykład przedsiębiorstwa, którego realizację wykonywane są w całym kraju. Skutkuje to dużym zaufaniem, podpartym doświadczeniem zarówno teoretycznym, jak i praktycznym.

serwis wózków widłowych Śląsk

Wózki i ich sprzedaż

Bogata oferta Epalex’u pozwala szybko dostrzec liczne walory, które oferuje każdy pojedynczy produkt. Jednak podstawą każdej charakterystyki, jest wybranie na samym początku czy wózek będzie na gaz, olej napędowy, czy też napęd elektryczny. W dalszym etapie należy określić wymagany udźwig oraz wysokość, na którą ma sięgać podnośnik. Standardowym maksimum, które posiada większość wózków widłowych to 7 metrów manipulowania wysokości, a udźwig mieści się w przedziale od 0,5 tony do 12 ton. Każdy wózek jednak jest inny, dlatego to tak ważne, aby poznać oczekiwania klienta i dobrać odpowiednią maszynę. Wózki widłowe firmy Epalex posiadają aktualne przeglądy techniczne, wraz z konserwacją i dokumentacją UDT.
naprawa wózków widłowych Śląsk

Serwis

Najbardziej rozpoznawalnym atutem firmy Epalex jest realizacja usług serwisowych z dojazdem do klienta oraz pełne wyposażenie serwisowe. Wyposażenie serwisowe podstawowo zawiera sprzęt oraz aparaturę diagnostyczną, która umożliwia kontrolowanie i utrzymywanie ciągłej pracy wózków w firmie, bez korzystania z autoryzowanego serwisu.

Serwis i naprawa wózków widłowych zawiera takie czynności jak:

  • - serwisy stałe oraz okresowe

  • - przegląd techniczny

  • - czyszczenie

  • - konserwacja

  • - montaż/demontaż elementów wózka

  • - instalacja silników i innych elementów

  • - naprawa silników, podzespołów, układów oraz innych uszkodzonych elementów

Stacjonarny i mobilny serwis wózków jest do dyspozycji przez 24 godziny. Pozwala to na zgłaszanie problemów o każdej dowolnej porze. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że każda usterka powinna być naprawiona jak najszybciej. Zaniechanie lub odkładanie w czasie naprawy może skutkować poważnymi problemami ze sprzętem, co może grozić użytkownikowi wózka widłowego.

wynajem wózków widłowych ŚląskWynajem

Dla nowych klientów na początku firma Epalex oferuje możliwość przetestowania sprzętu, który następnie można wynająć. Nigdy nie możemy przewidzieć, kiedy wystąpi jakaś awaria, dlatego, jeśli uniemożliwi ona płynność funkcjonowania firmy, warto skorzystać z wynajmu wózka widłowego. Także firmy, które nie stać na kupno nowego sprzętu, lub ich aktualny jest niezdolny od użytku, mogą skorzystać z tego typu oferty. Umówienie indywidualnych terminów opłaca się, jeśli wynajem wózka widłowego jest dłuższy niż kilka godzin.

Kontakt

Epalex
ul. Wałowa 5
43-100 Tychy

biuro@epalex.pl

+48 725-333-332

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/39QSYSDC

Dane rejestrowe firmy

EPALEX Technika Magazynowa Sp. z o.o.

43-100 Tychy

ul. Wałowa 5

NIP: 646-298-86-35

KRS:  0000896899

ING  Bank Śląski:

55 1050 1399 1000 0090 3247 4000

 

Mapa dojazdu