wózki widłowe bielsko tychy

Wózki widłowe - Tychy, Bielsko-Biała, Żory, Pszczyna, Czechowice Dziedzice - Śląsk

Sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe to nasz konik. Oferujemy sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych. Poniżej artykułu znajduje się pełna oferta wózków widłowych, którymi obecnie dysponujemy, natomiast z czasem ich ilość sukcesywnie wzrośnie. O wyborze firmy zwykle decydują czynniki takie jak: cena, jakość i doświadczenie, które są szalenie istotne w branży wózków widłowych.

Wózki widłowe - Tychy Bielsko-BiałaCZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Sprzedajemy, wynajmujemy, a także serwisujemy wózki widłowe wszystkich znanych marek. Importujemy nasze maszyny z zagranicy, od sprawdzonych dostawców, dlatego sprzęt jest zawsze wysokiej jakości. Na terenie całej Polski posiadamy wiele przeprowadzonych realizacji, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie w sferze praktycznej i tej teoretycznej. Stawiane nam wymagania są zawsze spełniane, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie naszych wszystkich klientów. Zadowolenie jest skutkiem przeprowadzonych przez nas działań, które cechują się wysoką jakością, rzetelnością i dopasowaniem do ich potrzeb.

Potrzeby każdego konsumenta są zgoła inne, dlatego wózki widłowe, dostarczane przez naszą firmę są zawsze dostosowane pod wymagania klienta. Działając z nami, zapewnisz swojej firmie najlepsze rozwiązanie dotyczące nowych wózków widłowych i tych używanych.

WÓZKI WIDŁOWE W NASZEJ OFERCIE

Wózki widłowe - Żory Pszczyna Czechowice Dziedzice

Zapoznając się szczegółowo z naszą ofertą, mogą Państwo odnotować najważniejsze walory, aczkolwiek aby charakterystyka była pełna warto wspomnieć, że oferujemy wózki widłowe na gaz, olej napędowy, czy te z napędem elektrycznym. Każdy wózek widłowy spełnia różne właściwości techniczne, począwszy od wysokości manipulowania po maksymalny ciężar dla danego wózka. Nasze wózki widłowe posiadają ważne przeglądy techniczne, gdzie każdy podlega stałej konserwacji. Nasze wózki widłowe posiadają pełną dokumentację UDT, popartą badaniami.

Oferujemy mobilny serwis, a także usługi serwisowe w naszym warsztacie. Na nasze wózki dajemy gwarancje, natomiast pracownicy w naszej firmie dbają o komfort klienta i jakość produktu. Posiadamy realizacje na terenie całego województwa, A na nawet w niektórych, odległych rejonach Polski.

Oferujemy serwis stacjonarny i mobilny serwis wózków widłowych!

 

Wynajem i serwis wózków widłowych

Jeżeli interesuje Cię serwis lub wynajem wózka widłowego, kliknij poniżej, aby poznać szczegóły oferty:

Poniżej niektóre nasze wózki widłowe...

Kontakt

Epalex
ul. Wałowa 5a
43-100 Tychy

biuro@epalex.pl

+48 725-333-332

Dane rejestrowe firmy

PUH Epalex Barbara Skorupa

ul. Żwirki i Wigury 56
43-190 Mikołów

REGON: 361857637
NIP: PL9542261871

ING BANK ŚLĄSKI o/Katowice
17 1050 1214 1000 0092 1248 9927

 

Mapa dojazdu