wózki widłowe Sosnowiec

Wózki widłowe Sosnowiec - serwis i wynajem wózków widłowych

Co czyni firmę Epalex tak charakterystyczną?

Firma ciesząca się rosnącą popularnością od 2015 roku zajmuje się sprzedażą, wynajmem i serwisem wózków widłowych. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom w swojej dziedzinie całość usług cechuje się wysokim zaufaniem klientów. Odpowiedni wybór firmy, w której klient zakupi wózek, powinien brać pod uwagę takie aspekty jak: cena, jakość oraz najważniejsze doświadczenie. W ofercie Epalexu znaleźć można znane marki, między innymi wózki widłowe: Toyota, Hyster, Mitsubishi, Jungheinrich Nissan, Stil, czy Linde. Import zagraniczny maszyn od sprawdzonych dostawców pozwala dysponować produktami najwyższej jakości. A znakomita jakość przekłada się na zadowolenie klientów, które dla porządnej firmy jest najważniejsze. W każdym przypadku realizacja zamówienia jest dopasowywana pod indywidualne potrzeby oraz wymogi zamawiającego.


serwis wózków widłowych SosnowiecSprzedaż wózków widłowych

Odpowiednie dostosowanie sprzętu do oczekiwań klienta powinno spełniać kilka kryteriów, którymi firma się kieruje. Początkowym aspektem jest wybór tego, czy wózek ma być na gaz, olej napędowy, czy napęd elektryczny. Następnie wybierane są właściwości techniczne, takie jak maksymalny ciężar dla danego wózka oraz wysokość podnoszenia. Wózki widłowe w ofercie Epalex’u posiadają udźwig od 500 kilogramów do 12 000 kilogramów, a manipulacja podnoszenia może sięgać 7 metrów. Każdy produkt posiada aktualny przegląd techniczny i zagwarantowaną konserwację, wraz z dokumentacją UDT. Decydując się na kupno wózka widłowego, klient ma opcje kupna całkowicie nowego sprzętu, lub używanego, co wiąże się z niższymi opłatami.

naprawa wózków widłowych Sosnowiec

Wynajem i naprawa wózków widłowych

Wynajem lub naprawa wózków wózków widłowych to oferta skierowana głównie do firm, które zmuszone są skorzystać z tymczasowych rozwiązań. Może się tak dziać z powodu problemów finansowych albo też usterek technicznych dotychczasowego sprzętu. Również wszelkiego typu awarie, czy sytuacje wymagające nagłego rozładunku towaru są doskonałymi momentami na skorzystanie z wynajmu. Porządna firma zdaje sobie sprawę, jak ważna jest płynność logistyczna funkcjonowania całej firmy i za wszelką cenę unika jakichkolwiek przestoi. Specjalizacją Epalex’u jest naprawa wózków takich firm jak: Linde, Jungheinrich, Still i wiele innych.

wynajem wózków widłowych Sosnowiec

Serwis wózków widłowych

Firma Epalex oferuje możliwość serwisu stacjonarnego i mobilnego, a zależnie od potrzeby także krótkotrwałego lub długotrwałego. Mobilny serwis jest do dyspozycji klienta całodobowo, przez co każda usterka może zostać szybko rozwiązana, niezależnie od pory. Odpowiednia ekipa, która zajmuje się serwisowaniem, posiada duże doświadczenie w swojej branży, co daje ogromną gwarancję satysfakcji. Potwierdzeniem jakości jest wiele realizacji nie tylko na terenie województwa, ale również całego kraju, oraz liczne pozytywne opinie klientów. Serwis wózków widłowych obejmuje prace takie jak: serwisy stałe i cykliczne, instalacja silników, podzespołów, układów, czyszczenie, montaż i demontaż elementów wózka oraz całościowy przegląd techniczny produktu.

Kontakt

Epalex
ul. Wałowa 5a
43-100 Tychy

biuro@epalex.pl

+48 725-333-332

Dane rejestrowe firmy

PUH Epalex Barbara Skorupa

ul. Żwirki i Wigury 56
43-190 Mikołów

REGON: 361857637
NIP: PL9542261871

ING BANK ŚLĄSKI o/Katowice
17 1050 1214 1000 0092 1248 9927

 

Mapa dojazdu