wózki widłowe Tychy

Wózki widłowe Tychy - serwis i wynajem wózków widłowych

Czym się zajmuje Epalex?

Główną specjalnością firmy Epalex od 2015 roku, jest sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych. W gronie pracowników znajdują się tylko eksperci i profesjonaliści w swojej dziedzinie, jaką są wózki widłowe, co skutkuje rzetelną obsługą. Obecnie w ofercie firmy znaleźć można grono znanych marek wózków widłowych, choćby Hyster, Mitsubishi, Stil, Linde, Jungheinrich, Toyota oraz wielu innych. Z biegiem czasu w ofercie pojawia się coraz więcej produktów, a firma dba o to, aby zaopatrzenie było odpowiednie cenowo, jak i jakościowo. Maszyny importowane są z zagranicy, od cenionych dostawców. Skutkuje to najwyższą możliwą jakością. Dzięki zdobytemu doświadczeniu realizacje firmy można znaleźć na terenie całego kraju, a zawsze są one potwierdzeniem doskonałej jakości produktu. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, dopasowane do własnych potrzeb oraz oczekiwań.

serwis wózków widłowych Tychy

Sprzedaż różnych typów wózków widłowych

Przeglądając ofertę firmy Epalex, możemy szybko zauważyć, które wartości są najbardziej istotne w sprzęcie. Prócz tego warto wspomnieć o tym, że do dyspozycji mamy wybór wózków spośród działających na gaz, olej napędowy, a także na napęd elektryczny. Każdy wózek posiada charakterystyczne właściwości techniczne, takie jak maksymalny ciężar lub wysokość manipulowania. Udźwig maszyn wynosi od 0,5 tony do 12 ton, a manipulacja podnoszenia umożliwia osiągnięcie maksimum 7 metrów. Dostosowanie odpowiedniego wózka zależy od klienta, a dokładniej mówiąc od tego, do czego ma być wózek wykorzystywany. Ważnym faktem jest, że jeśli klientowi zależy na obniżeniu kosztów, ma możliwość zakupienia używanego wózka.

naprawa wózków widłowych Tychy

 

Stacjonarny i mobilny serwis wózków widłowych

Prócz sprzedaży i wynajmu do dyspozycji klientów jest całodobowy serwis wózków widłowy, umożliwiający działanie choćby podczas nocnej awarii. Aby uniknąć trwałego uszkodzenia wózka widłowego, zostaje natychmiast wezwana odpowiednio wykwalifikowana ekipa. Prócz mobilnego serwisu do dyspozycji klientów są usługi serwisowe z dojazdem do klienta. Tym, co jest szczególne w firmie Epalex, to pełne wyposażenie sprzętu serwisowego oraz aparatury diagnostycznej. Ułatwia to utrzymywanie ciągłości pracy wózków widłowych u klienta, bez wymaganego korzystania z Autoryzowanego Serwisu.


wynajem wózków widłowych TychyWynajem wózków widłowych

Epalex oferuje krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem wózków widłowych, zależnie od potrzeb klienta. Taka forma oferty stanowi idealnie wyjście, jeśli firma klienta nie posiada wystarczających środków na kupno nowego sprzętu, lub ogólna sprawność finansowa stanowi problem, a dotychczasowe wyposażenie jest niezdatne do użytku. W wielu przypadkach możliwe jest wcześniejsze przetestowanie sprzętu, aby ocenić czy będzie on odpowiedni. Warto pamiętać, że jakiekolwiek postoje potrafią być bardzo szkodliwe w skutkach, dlatego nawet chwilowy wynajem może być odpowiednim ratunkiem. Wynajęcie na dłużej niż tylko kilka godzin lepiej jest umówić w formie indywidualnego terminu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - wózki widłowe!

Kontakt

Epalex
ul. Wałowa 5
43-100 Tychy

biuro@epalex.pl

+48 725-333-332

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/39QSYSDC

Dane rejestrowe firmy

EPALEX Technika Magazynowa Sp. z o.o.

43-100 Tychy

ul. Wałowa 5

NIP: 646-298-86-35

KRS:  0000896899

ING  Bank Śląski:

55 1050 1399 1000 0090 3247 4000

 

Mapa dojazdu