wózki widłowe bielsko tychy

Wózki widłowe - Sosnowiec, Bielsko-Biała, Tychy, Cieszyn - Śląsk

Sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

Wózki widłowe to nasza praca, pasja i specjalność. Oferujemy sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych każdego typu. Zajmujemy się wózkami w sensie technicznym, mechanicznym (sprawność wózka) oraz pod względem wizualnym – odnowa powłoki lakierniczej, regeneracja lub wymiana siedzisk/foteli, również mycie silnika i wózka z zewnątrz.
Cieszy nas, że według opinii naszych klientów o wyborze firmy Epalex zwykle decydują: jakość i doświadczenie, cena oraz rzetelność, dotrzymywanie terminów i uzgodnień z klientami, które są szalenie istotne w każdej branży, ale szczególnie wózków widłowych.
Poniżej artykułu znajduje się oferta wózków widłowych, którymi obecnie dysponujemy i którą staramy się na bieżąco aktualizować, natomiast sytuacja zmienia się na tyle dynamicznie, że aby uzyskać informacje o wszystkich dostępnych wózkach zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wózki widłowe - Tychy Bielsko-BiałaCZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Sprzedajemy, wynajmujemy, a także serwisujemy wózki widłowe wszystkich znanych marek. Importujemy nasze maszyny z zagranicy, od sprawdzonych dostawców, następnie dokładnie je sprawdzamy i usuwamy ewentualne usterki, dlatego nasz sprzęt jest zawsze wysokiej jakości. Na terenie całej Polski posiadamy wiele przeprowadzonych realizacji. Zdobyliśmy duże doświadczenie i wiedzę praktyczną i teoretyczną a stawiane nam wymagania/zadania są zawsze spełniane w najlepszy możliwy sposób, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Zadowolenie Klientów jest efektem wspólnej pracy całego naszego zespołu, starającego się jak najlepiej Państwa obsłużyć. Państwa satysfakcja to również nasza satysfakcja. Firma Epalex kojarzy się z wysoką jakością, solidnością, rzetelnością i dopasowaniem do potrzeb klienta. Działając z nami, zapewniacie Państwo swojej firmie najlepsze rozwiązania dotyczące nowych oraz używanych wózków widłowych.

WÓZKI WIDŁOWE W NASZEJ OFERCIE

Wózki widłowe - Żory Pszczyna Czechowice Dziedzice

 

Zapoznając się szczegółowo z naszą ofertą, mogą Państwo odnotować najważniejsze cechy wózków. Oferujemy wózki widłowe na gaz (LPG), olej napędowy (diesel) i z napędem elektrycznym. Każdy wózek widłowy posiada różne parametry techniczne, począwszy od wysokości manipulowania po maksymalny ciężar dla danego wózka. Nasze wózki widłowe są na bieżąco konserwowane i posiadają ważne przeglądy techniczne jak również dokumentację UDT i badania.

Oferujemy serwis stacjonarny i mobilny serwis wózków widłowych!

Wynajem i serwis wózków widłowych

Zainteresowany/a serwisem lub wynajem wózka widłowego? kliknij poniżej, aby poznać więcej szczegółów oferty:


Wynajem wózków widłowych
Serwis wózków widłowych
Poniżej niektóre z naszych wózków widłowych...

Wózki widłowe - Sosnowiec, Bielsko-Biała, Tychy, Cieszyn - ŚląskSprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych

Kontakt

Epalex
ul. Wałowa 5
43-100 Tychy

biuro@epalex.pl

+48 725-333-332

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/39QSYSDC

Dane rejestrowe firmy

EPALEX Technika Magazynowa Sp. z o.o.

43-100 Tychy

ul. Wałowa 5

NIP: 646-298-86-35

KRS:  0000896899

ING  Bank Śląski:

55 1050 1399 1000 0090 3247 4000

 

Mapa dojazdu